SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio kietąjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus interneto tinklapyje, išsaugoti jūsų naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, taip pat pagreitina tinklapyje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką tinklapio aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau:

Slapuko pavadinimasSukūrimo momentasGaliojimo laikasNaudojimo aprašymas
_gatĮėjimo į puslapį metu1 minutėGoogle Analytics slapukas naudojamas užklausų skaičiui riboti
_gaPirmo įėjimo į puslapį metu2 metaiGoogle Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją
_gidPirmo įėjimo į puslapį metu24 valandosGoogle Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją
PHPSESSIDNaršymo sesijos pradžiojeIki naršymo sesijos pabaigosSlapukas sukuria unikalų vartotojo sesijos ID kiekvieną kartą prisijungus prie internetinės svetainės, vartotojo veiksmams svetainėje vykdyti
_dc_gtm_UA-#Įėjimo į puslapį metu1 metaiReklaminis slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas pasiūlymams optimizuoti ir pateikti kitose svetainėse
cidĮėjimo į puslapį metu60 dienųAnalitinis slapukas, kuris padeda nustatyti, kuris vartotojas lankosi svetainėje pakartotinai. Jis padeda identifikuoti vartotojų naršymo įpročius svetainėje.
lidĮėjimo į puslapį metu100 dienųAnalitinis slapukas, kuris įsimena vartotojo kalbos pasirinkimą svetainėje

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Savo naršyklėje slapukų naudojimą galite išjungti sekdami instrukcijomis čia:

Chrome naršyklė

Firefox naršyklė

Opera naršyklė

Internet Explorer naršyklė

Safari naršyklė

Naudingos informacijos apie slapukus galima rasti: http://www.allaboutcookies.org