fbpx

Slapukų politika

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Mūsų tinklapyje yra naudojami slapukai (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Slapukai yra maži failai, kurie laikinai įrašomi į Jūsų įrenginio kietąjį diską ir leidžia atpažinti Jus per kitus apsilankymus interneto tinklapyje, išsaugoti jūsų naršymo istoriją, parinktis, pritaikyti turinį, taip pat pagreitina tinklapyje vykdomas paieškas, sukuria patogią ir draugišką tinklapio aplinką, pateikia ją efektyviau ir patikimiau. Slapukai – įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, kuri palengvina naudojimąsi tinklalapiu.

Mūsų naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių vartotojo duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Informacija, surinkta naudojant slapukus, mums tarnauja mūsų tinklapio naudojimo statistikos analizei.

Visa informacija apie mūsų tinklapyje naudojamus slapukus, jų galiojimą bei naudojimo tikslus pateikiama lentelėje žemiau:

Slapuko pavadinimas

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Naudojimo aprašymas

_gat

Įėjimo į puslapį metu

1 minutė

Google Analytics slapukas naudojamas užklausų skaičiui riboti

_ga

Pirmo įėjimo į puslapį metu

2 metai

Google Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją

_gid

Pirmo įėjimo į puslapį metu

24 valandos

Google Analytics slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją

PHPSESSID

Naršymo sesijos pradžioje

Iki naršymo sesijos pabaigos

Slapukas sukuria unikalų vartotojo sesijos ID kiekvieną kartą prisijungus prie internetinės svetainės, vartotojo veiksmams svetainėje vykdyti

_dc_gtm_UA-#

Įėjimo į puslapį metu

1 metai

Reklaminis slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas pasiūlymams optimizuoti ir pateikti kitose svetainėse

cid

Įėjimo į puslapį metu

60 dienų

Analitinis slapukas, kuris padeda nustatyti, kuris vartotojas lankosi svetainėje pakartotinai. Jis padeda identifikuoti vartotojų naršymo įpročius svetainėje.

lid

Įėjimo į puslapį metu

100 dienų

Analitinis slapukas, kuris įsimena vartotojo kalbos pasirinkimą svetainėje

Standartiniai naršyklių nustatymai leidžia priimti slapukus, tačiau vartotojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Atlikus šiuos nustatymų pakeitimus kai kurios tinklapio dalys gali visai neveikti arba veikti netinkamai. Mobiliųjų įrenginių vartotojai, norėdami išjungti slapukų rinkimą, turėtų vadovautis įrenginio nustatymais.

Savo naršyklėje slapukų naudojimą galite išjungti sekdami instrukcijomis čia: 

Chrome naršyklė

Firefox naršyklė

Opera naršyklė

Internet Explorer naršyklė

Safari naršyklė

Naudingos informacijos apie slapukus galima rasti: http://www.allaboutcookies.org