fbpx

Skolų Grąžinimo Užtikrinimas

Skolų prevencija, ikiteisminio ir teisminio skolų išieškojimo paslaugos.

Padėsime maksimaliai užtikrinti prievolės įvykdymą, išanalizavus Jūsų situaciją pasiūlysime optimalią skolos grąžinimą užtikrinančią priemonę.

Garantinis raštas – patvirtinimas, kad šaliai kyla pareiga apmokėti ir ši ją pripažįsta. Gali būti laikomu sutarties priedu ar pakeitimu;

Sutartis, patvirtinta notaro – nuo  2016-01-01 įsigaliojo naujas Notariato įstatymo pakeitimas, leidžiantis notarui padaryti vykdomąjį įrašą pagal notarine forma patvirtintus sandorius, iš kurių atsiranda piniginės prievolės. Toks notaro vykdomasis įrašas yra vykdytinas dokumentas pagal Civilinio proceso kodeksą;

Vekselis – įsipareigojimas be išlygų sumokėti tam tikrą pinigų sumą. Vekselis, kurio suma yra didesnė nei 3 000 EUR, turi būti notarinės formos.

Taikos sutartis, patvirtinta teismo – laikoma turinčia aukštesnę -res judicata – galią šalims. Gali numatyti įvairias sąlygas, tinkamas abiems šalims: mokėjimą dalimis, atidėjimą laike ir kitas.

Jeigu turite klausimų, skambinkite: +370 608 30969.

Naujienos

Visos

Pradėti SKOLOS IŠIEŠKOJIMĄ DABAR, ar leisti skolininkui ir toliau naudotis Jūsų pinigais? Galite išieškoti skolą patys, tačiau ar turėsite pakankamai teisinių ir psichologinių žinių, kantrybės bendraujant su skolininku? Geriau patikėkite šį procesą savo srities profesionalams!